Evro kuki za site vozila
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 101 eur.
приближно: 6.200 ден.
За огласот:
Број на огласот: 9586
Прегледи: 4649
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 15.05.11 20:28h
Истекува на: 15.05.16 20:28h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Evro kuki za site vozila so i bez atest,brza montaza so el.instalacija.
Контакт:
Огласувач: Nenad
Град: Скопје
Телефон: 070 733275 02 2522819

Огласи од иста категорија