Krecenje i izrabotka na sliki na zidovi
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
По Договор
Цена: 2 eur.
приближно: 123 ден.
За огласот:
Број на огласот: 8939
Прегледи: 1073
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 02.04.11 11:54h
Истекува на: 02.04.16 11:54h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Izrabotka na sliki na zidovi i krecenje .Slikite se izrabotuvaat so polikolor pri sto podocna lesno se pokrivaat.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Jovica
Град: Куманово
Телефон: 031418044
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија