farbanje na mebel so poliuretan farbanje vo komora
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
По Договор
Цена: 1 eur.
приближно: 50 ден.
За огласот:
Број на огласот: 8325
Прегледи: 2394
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 23.07.13 18:33h
Истекува на: 02.03.16 12:29h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• Замена
Опис:
14 godisno iskustvo ,,farbanje na sekakov vid na mebel star nov ,masi stovoli i dr ,farbanjeto e vo komora , farbanje na mat,polusjaj,efekt,visok sjaj itn,. E-MAIL.LJAPTI@HOTMAIL.COM tel- 077 506 388
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: borce
Град: Скопје
Телефон: 077506388
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија