Kamp prikolka Hobby Prestige 450
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Подарувам
Цена: 2.200 eur.
приближно: 134.860 ден.
За огласот:
Број на огласот: 6698
Прегледи: 1904
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.01.11 17:48h
Истекува на: 19.01.16 17:48h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Prodavam kamp prikolka Hobby Prestige, dolga 4.50m so tenda, wc, kujna, dve spalni, antena za tv, i kuka so stabilizatori. Prikolkata e donesena od holandija i e vo odlicna sostojba.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Boban
Град: Скопје
Телефон: 070889979; 078641075
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 549 eur.
Цена: По Договор
Цена: 2000 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3 eur.
Цена: 200 eur.
Цена: 350 eur.
Цена: 500 eur.
Цена: 489 eur.
Цена: 1600 eur.