EXTRA CENA Digitalni subleri шублер subler MNOGU PRECIZNI
 
URL до огласот:
Цена: 11 eur.
приближно: 650 ден.
За огласот:
Број на огласот: 3239
Прегледи: 1340
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 22.01.11 14:03h
Истекува на: 04.03.36 12:26h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Digitalen subler od 15cm/6 inci, mnogu precizen meri do 0.01mm.

15cm 0.01mm MNOGU PRECIZNI

Sublerite se novi ne se koristeni.

Moze isporaka po kargo ili po avtobus

acezveki@hotmail.com
071 303 625
078 73 73 93
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Ace
Телефон: 071 303 625...........078 73 73 93
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 82 eur.
Цена: 110 eur.