Издавам гарсоњера во строг центар
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
Фиксна
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
30м2
Кат:
4
Новоградба:
Не
Достапно од:
2019-01-15
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 150 eur.
приближно: 9.195 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30731
Прегледи: 20
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 11.01.19 21:05h
Истекува на: 11.01.24 21:05h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Се издава гарсоњера од 30м2 во строг центар
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Консалтинг
Град: Скопје
Телефон: 079282835
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија