СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ ЗАФИРА-ИТНО
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 3.800 eur.
приближно: 232.940 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30571
Прегледи: 47
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 21.12.18 11:49h
Истекува на: 21.12.23 11:40h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се продава ОPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -2006 god. 88kw 120ks.
Колата има поминато само 140 000km.Колата е во одлична состојба,можи да направите пробно возење кога сакате.
Од опрема поседува:
Клима,АБС,ЕСП,6 брзини менувач,7 седишта,електрика на стакла,електрика на ретровизори,
централно со далечински,2 клуча,ЦД комади на волан,6 воздушни перници,тонирани стакла идр.
Колата има нови гуми и добивате и 2 нови зимски гуми гратис.
Тел.078-333079 ИГОР
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: ИГОР
Град: Скопје
Телефон: 078333079
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.