Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (105М2)
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30465
Прегледи: 56
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 06.12.18 15:35h
Истекува на: 06.12.23 15:27h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се издава стан во Центар,ЕУ-ИНФО-ЦЕНТАР во непосредна близина на “ТУРКИШ ЕИРЛАЈНС”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО – СЕВЕР – ЗАПАД .Лоциран е на адреса или улица/булевар “СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”.Квадратурата е од 105 М2.Внатрешно живеалиштето е ПОЛУ – НАМЕСТЕНО,но постои можност да се ИЗДАДЕ и целосно ПРАЗНО.Катноста е 1 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1985 година.Слободно паркинг место има.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот ОДГОВАРА за ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. Цена:Цена по договор. Шифра:3082/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија