Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (70M2)
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
4
Подрум:
Не
Површина (m2):
70
Кат:
1
Новоградба:
Да
Опременост:
Празен
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30464
Прегледи: 21
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 06.12.18 14:31h
Истекува на: 06.12.23 14:29h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• ISDN
• Аларм
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Летна куќа
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
• Скара
Опис:
Се издава стан во Карпош,Влае Порта во непосредна близина на КЕЈОТ од РЕКАТА ВАРДАР (ЛЕВАТА СТРАНА) кај “КАСКАДА/ПАРКОВИТЕ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “ВЛАДИМИР КАВАЕВ”.Квадратурата е од 70 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено,а може да се изнајми и како целосно празно.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА – ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД + СОЛАРЕН СИСТЕМ + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот/Живеалиштето по СОПСТВЕН ИЗБОР се ОДБИРА како се ЗАКУПУВА (ПРАЗЕН – НАМЕСТЕН) во зависност ОД ПРЕСТОЈОТ. Цена по договор. Шифра:4015/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија