Prodavam Opel Corsa
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Opel
Opel:
Corsa
Гориво:
Бензин
Година:
1998
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
109
Зафатнина (cm3):
1598
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
2/3
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Црна
Старост:
Половно
Сочуваност:
Одлично
Цена: 1.100 eur.
приближно: 67.430 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30364
Прегледи: 81
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.11.18 16:49h
Истекува на: 25.11.23 16:49h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• Алум. Фелни
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Резер. клуч
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Avtomobilot e vo vozna sostojba i bez potencijalen kvar.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Martin
Град: Куманово
Телефон: 078251689
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.