Klip za Piaggio Zip
     
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 8 eur.
приближно: 500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30240
Прегледи: 44
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.01.19 10:13h
Истекува на: 11.11.23 19:21h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Nov klip za Pjagio ZIP 50 standard(37,5) bez kariki i bolcna so lagerce
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Viktor11
Град: Скопје
Телефон: 076490533
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија