POTISNA,LAMELA I HIDRULICEN DRUK LAGER ZA FOKUS1.8TDCI
   
URL до огласот:
Цена: 62 eur.
приближно: 3.800 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30232
Прегледи: 67
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 03.03.19 09:16h
Истекува на: 11.11.23 13:09h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam Polovni POTISNA,LAMELA I DRUK LAGER za FORD FOKUS 1.8 TDCI vo odlicna sostojba zameneti poradi raspan Varijabilen zamaec pred 14 dena
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Viktor11
Град: Скопје
Телефон: 076490533
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија