GOLF 4 1.4 16v 2001 godina so ful oprema i klima
 
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Марка:
VW
VW:
Golf IV
Гориво:
Бензин
Година:
2001
Километража:
50.000 - 99.999
Коњски сили (ks):
75
Зафатнина (cm3):
1400
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Купе
Врати:
2/3
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Црна
Прва регистрација:
2001
Старост:
Половно
Сочуваност:
Одлично
Цена: 2.300 eur.
приближно: 140.990 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30223
Прегледи: 48
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.01.19 10:11h
Истекува на: 11.11.33 14:54h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Алум. Фелни
• Гаражиран
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Резер. клуч
• Серв. Книшка
• Серво
• Централна Брава
Опис:
GOLF 4 1.4 16v 2001 godina model EDITION so tri vrati vo odlicna sostojba kako karoseriski taka i mehanicki, motor vo odlicna sostojba so pominati 193 000 km. Od oprema poseduva centralna brava,elektrika na prozori,elektricni retrovizori, klima, aluminiumski bandasi, radio CD PIONEER Akumulator pod garancija, cetiri gumi continental. Se vkupno vozilo vo extra sostojba
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Viktor11
Град: Скопје
Телефон: 076490533
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.