Niva
URL до огласот:
Промени Оглас
Град:
Битола
Површина (m2):
4000m
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 30209
Прегледи: 363
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.11.18 12:54h
Истекува на: 07.11.23 12:54h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Itno se prodava niva na patot bitola zabeni pogodna za izgradba na objek mob 070919217
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Mence
Град: Битола
Телефон: 070919217
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија