Prodavam racno vezeni i pleteni raboti
   
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 2 eur.
приближно: 100 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30207
Прегледи: 11
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 10.11.18 18:37h
Истекува на: 06.11.23 18:43h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Raceno izraboteni milinja mali so dimenzija 50cm na 50cm 6komada vo komplet so golemo so dimenzii 80na80 cm, kako i drugi so cvetni motivi.Cena za golemite e 250,oo den.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Bile
Град: Скопје
Телефон: 077839159
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија