ORBITREK ELITЕ + гратис HOT SHAPERS
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цена: 98 eur.
приближно: 6.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30196
Прегледи: 68
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.11.18 16:40h
Истекува на: 03.11.23 18:47h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Продавам ORBITREK ELITЕ купен од ТОП ШОП, малку користен, во целосно исправна состојба.
ДОБИВАТЕ: + гратис HOT SHAPERS хеланки (од Топ Шоп) големина L.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Verka
Град: Скопје
Телефон: 077730083
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија