SPALNA LEZAJ 2 x1.90m 4000DEN
 
URL до огласот:
Цена: 65 eur.
приближно: 4.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30168
Прегледи: 93
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 01.01.19 15:06h
Истекува на: 02.11.23 15:59h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam povolno koristen lezaj potocno spalna vo kafena boJA
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Bile
Град: Скопје
Телефон: 075/670-374
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија