Kujnski sadovi
     
URL до огласот:
Цена: 1 eur.
приближно: 50 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30166
Прегледи: 56
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.12.18 17:43h
Истекува на: 02.11.23 15:27h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam malku koristeni sadovi malite se po 50,oo denari golemite 100,oo.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Bile
Град: Скопје
Телефон: 075/670-374
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија