TENDZERINJA INOX SO PROZIREN KAPAK SO AERATOR
   
URL до огласот:
Цена: 10 eur.
приближно: 600 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30147
Прегледи: 55
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.12.18 21:30h
Истекува на: 30.10.23 17:55h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam tendzerinja so TERMO ZASTITA duplo dno i staklen kapak,na hranata i treba pomalku vreme da se zgotvi i poekonomicni se.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Bile
Град: Скопје
Телефон: 075/670-374
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија