СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
46
Кат:
5
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 30089
Прегледи: 433
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.11.18 16:39h
Истекува на: 23.10.23 18:41h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Станот е на 5ти кат и истиот е комплетно опремен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тераса со поглед на Водно.
Екстра: сопствено парно, клима, лифт, паркинг
Во самата зграда и во близина има повеќе маркети: Стокомак, КАМ, Тинекс, Маркет Зур. Во околината има државна Поликлиника, парк, , , автобуски постројки.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Верка
Град: Скопје
Телефон: 077730083
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија