Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – ДЕБАР МААЛО (58М2)
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29991
Прегледи: 138
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 10.10.18 08:36h
Истекува на: 10.10.23 08:34h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се продава стан во Центар,Дебар Маало.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е Северо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на “MARKET RAMSTORE/ДЕБАР МААЛО.Квадратурата му е 58 М2 од кои 2 М2 БАЛKОН/ТЕРАСА а останатиот дел од 56 М2 е СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.Катноста е 3 КАТ од ВКУПНО 5 катови.Греењето е предвидено да биде на струја.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2018 година, а ЗГРАДАТА е вселива тукушто од 01.08.2018 година. ЦЕНА:1200 ЕУР по М2 = 69 600 ЕУР. Шифра:3051 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 ИЛИ 078 366 902
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија