Итно се продава стан по поволна цена
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 45.000 eur.
приближно: 2.758.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29983
Прегледи: 133
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.10.18 21:03h
Истекува на: 07.10.23 20:59h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Итно се продава двособен стан (дневна со трпезарија и две соби) во населба Маџари – Триангла (Термо), на улица Карл Либкнехт. Станот се наоѓа на втор кат и е со вкупна површина од 69 м2 (7 м2 тераси) и е приклучен кон централно парно греење (вклучително и бојлер). Станот доаѓа со сопствен гаржен простор од 24 м2, вклучен во вкупната цена. Вкупната цена на станот е 45000 евра. Телефон за контакт 070/400-708 Небојша.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Небојша
Град: Скопје
Телефон: 070/400-708
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија