Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (44М2)
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29980
Прегледи: 170
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.10.18 18:08h
Истекува на: 07.10.23 18:05h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се издава стан во Карпош 4 после мостот “ОБЕДИНЕТИ НАЦИИ” кај Бензинската Пумпа во Влае Порта од десната страна.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Источна.Лоциран на Улица “БЕЛА КРАЈНА”.Квадратурата е од 44 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено,по желба на закупецот може да се дополни уште нешто.Катноста е приземје.Греењето е на Сопствено Парно,но можете да одбирате како сакате да се загревате било на Струја со Грејни Тела или Панели или со Инсталираниот Систем постоечки веќе за затоплување.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,спална соба – единечни кревети,вц со купатило.Воедно и дополнитено живеалиштето поседува и голем приватен двор од некои речиси 200 М2 кој е слободен и наменет за слободно користење од страна за закупецот на просторот.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место за 2 ВОЗИЛА. Цена:200 ЕУР СО СИТЕ ПЛАТЕНИ СМЕТКИ (ВОДА,СТРУЈА,КАБЛОВСКА,ИНТЕРНЕТ) Шифра:2052/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија