prodavam citroen saxo
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Citroen
Citroen:
Saxo
Гориво:
Бензин
Година:
2002
Километража:
100.000 - 149.999
Коњски сили (ks):
70
Зафатнина (cm3):
1100
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Купе
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
01/2011
Боја:
Сребрена
Старост:
Ново
Цена: 1.200 eur.
приближно: 73.560 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29961
Прегледи: 36
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 02.10.18 17:30h
Истекува на: 02.10.23 17:30h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• Airbag
• Гаражиран
• Металик
• Серво
Опис:
Продавам Цитроен Саксо произведен 2002 година, во нормална возна состојба, со 1.1 бензински мотор и поминати 120000 км. Цена 1200 евра.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: vladosaxo
Телефон: 075582766
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.