Fiat Palio
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Марка:
Fiat
Гориво:
Дизел
Година:
2000
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
70
Зафатнина (cm3):
1700
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Караван
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Сива
Прва регистрација:
2000
Старост:
Половно
Цена: 650 eur.
приближно: 39.845 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29860
Прегледи: 57
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 18.09.18 15:42h
Истекува на: 18.09.23 15:42h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Ел. стакла
Опис:
Se prodava fiat palio.Poradi zaminuvanje vo stranstvo
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Stefan
Град: Скопје
Телефон: 078887445
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.