Se prodava fiat marea
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Марка:
Fiat
Fiat:
Marea
Гориво:
Дизел
Година:
2000
Километража:
150.000 - 199.999
Тип на погон:
Преден погон
Старост:
Половно
Сочуваност:
Добро
Цена: 1.500 eur.
приближно: 91.950 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29731
Прегледи: 78
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 27.08.18 19:41h
Истекува на: 27.08.23 19:41h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• Ел. стакла
• Клима
• Металик
• Резер. клуч
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Fiat marea
Контакт:
Огласувач: Toni
Град: Скопје
Телефон: 078411057

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.