Xiaomi elektricen skuter evtino
URL до огласот:
Цена: 73 eur.
приближно: 4.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29726
Прегледи: 363
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 27.08.18 15:01h
Истекува на: 27.08.23 15:01h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam
Xiaomi elektricen skuter trotinet
2 години гаранција
VNIMANIE!

TROTINETOT E ZA EVROPSKI PAZAR I ODI SO 2 REZERVNI TRKALA SO DODADOK ZA POMPANJE I SO NORMALEN EVROPSKI PRIKLOCOK ZA STRUJA cd i POLNAC .
BATERIJATA E MNOGU PODOBRA OTKOLKU ZA DRUG PAZAR SO POGELEMA APMER CASOVI!

070- 268-792
Xiaomi elektricen trotinet skuter hoverbord

Xiaomi Mijia M365 електричен скутер

Бренд : LG;

Боја: црно / бело;

Тежина на производот: прибл. 12,5 кг;

Материјал: лесен магнезиум алуминиумска легура;

(Структурни материјали со вообичаена воздухопловна употреба)

Има поголема отпорност на удар и оптоварување, има антикорозивен слој.

IP54 водоотпорен за да даде добри резултати на влажно тло и песок.

Големина на производот (пред преклопување) околу 1080 мм * 430 мм * 1140 мм;

Големина на производот (по преклопување) околу 1080 мм * 430 мм * 490 мм;

Параметри на производот:

Модел на производ: M365;

Големина на гумата: 21,59 см;

Големина на моторот: 17 см;

Бои: бела, црна;

Динамички перформанси:

Максимална брзина: 25 км / ч, со режим на заштеда на енергија 20 км / ч;

Висина на шасијата: околу 87,5 мм;

ZA NARACKA JAVETE MI SE NA 070 268 792 PEPI

CENA 4500 DENARI
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: pepco
Град: Велес
Телефон: 070268792
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 3500 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.