APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE EINHELL ES 140A
URL до огласот:
Цена: 122 eur.
приближно: 7.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29596
Прегледи: 230
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.11.18 20:49h
Истекува на: 10.08.23 20:18h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Aparat za Zavaruvanje EINHELL ES 140A
Donesen e od Germanija
mnogu silen
elektrodi od 0.5 do 4mm
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Ivo
Град: Скопје
Телефон: 075670374
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 14 eur.
Цена: По Договор
Цена: 5000 eur.
Цена: 3263 eur.
Цена: По Договор
Цена: 20 eur.
Цена: 98 eur.
Цена: 82 eur.
Цена: 49 eur.
Цена: 2000 eur.