Se prodava plac vo Vizbegovo
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Површина (m2):
13539
Цена: 30 eur.
приближно: 1.839 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29592
Прегледи: 74
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 10.08.18 15:52h
Истекува на: 10.08.23 15:49h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Se prodava plac 13539m2 vo Vizbegovo-Kacanicki Pat koj e parcijaliziran na 3 pomali placa-5647m2, 3378m2, 4596m2. Imotot e si IL. Shifra-9051
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 075489145
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 15 eur.
Цена: 6 eur.
Цена: 12 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 2 eur.
Цена: 2 eur.
Цена: 20000 eur.
Цена: 0 eur.
Цена: 21500 eur.