Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР до КАТОЛИЧКА ЦРКВА (45М2)
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
45
Кат:
3
Новоградба:
Да
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29587
Прегледи: 194
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 09.08.18 22:03h
Истекува на: 09.08.23 22:01h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• ISDN
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се издава комплетно и уредно наместен стан во Центар со квадратура од 45м2 на 3кат од вкупно 4катови.Станот се наоѓа веднаш до Католичка Црква, во понова зграда кај кафулето поточно речено "STAR CAFFE".Располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,кујна,дневна,трпезарија,брачна родителска спална соба и балкон/тераса.Живеалиштето континуирано се одржува и реновира,а тоа е пракса после секое заминување на престојувателот/телите во него.Греењето е на централно парно,со ниски тековни режиски трошоци.Месечните трошоци се следните:вода,струја,централно парно - (BEG),агенција за одржување на зградата,кабловска - ПО ИЗБОР,интернет - ПО ИЗБОР.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно парно.Режиски Трошоци:минимални/нормални.Со закуп на станот следува едно паркинг место за кола.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот/Живеалиштето најмногу одговара за самец,пар/двојка/,цимери/рки,деловни луѓе.Сите видови се ДОБРЕДОЈДЕНИ. Цена 300 ЕУР. Шифра:2037/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија