Продавам плац во Кичево
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Кичево
Површина (m2):
1777
Цена: 29 eur.
приближно: 1.778 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29483
Прегледи: 82
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 03.08.18 12:39h
Истекува на: 03.08.23 12:32h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Placot se naogja na izlez od Kicevo kon Ohrid. Ima pravilna forma, pogoden za domuvanje ili nezagaduvacka industrija. Blisku do voda, struja, kanalizacija.Cena eur 29/m2.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: aneta
Град: Скопје
Телефон: 070333434
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија