Prodavam
URL до огласот:
Промени Оглас
Град:
Скопје
Површина (m2):
439
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29479
Прегледи: 103
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 03.08.18 02:50h
Истекува на: 03.08.23 02:50h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Prodavam plac so povrsina od 439m2 so stara kukja, na placot moze da se gradi.Povekje informacii na 078630137
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Keti
Град: Скопје
Телефон: 078630137
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија