Za prodazba
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Површина (m2):
439
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29436
Прегледи: 97
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 23.07.18 17:18h
Истекува на: 23.07.23 17:18h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Se prodava plac so stara kukja vo Vlae so povrsina od 439m2.Za povekje informacii na tel.075313617
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Keti
Град: Скопје
Телефон: 075313617
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија