Kuka vo Prilep so dva dukani
 
URL до огласот:
Цената е:
По Договор
Град:
Прилеп
Тип на куќа:
Самостојна
Катови:
Приземје + Кат
Број на соби:
7
Подрум:
Да
Површина (m2):
220
Година на изградба:
1993
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29390
Прегледи: 304
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 01.12.18 17:13h
Истекува на: 13.07.23 11:33h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• Замена
Опрема Недвижности:
• ADSL
• ISDN
• Градска канал.
• Градски водовод
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep 115,000€ 1 / 15 Опис Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 so dva dukani po 22 m 2 so tri terasi od po 20, 15 i 12 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik od 250 m2, kaj Stara Avtobuska- Staro Korzo..skoro renovirana tel 075 88 68 78
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: mendakis
Телефон: 076-999-265
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија