Se prodava
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Марка:
VW
VW:
Golf IV
Гориво:
Дизел
Година:
2002
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
131
Зафатнина (cm3):
1900
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Караван
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Сива
Цена: 3.700 eur.
приближно: 226.810 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29273
Прегледи: 65
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 26.06.18 13:18h
Истекува на: 26.06.23 13:14h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• Замена
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Гр. на седишта
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Серв. Книшка
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Se prodava golf 4 tdi 2002 god 96 kw registriran do 15.06.2017
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Donco
Град: Кавадарци
Телефон: 075 735 324
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.