PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN
     
URL до огласот:
Цената е:
Фиксна
Град:
Гевгелија
Тип на куќа:
Во низа
Катови:
Приземје + Кат
Број на соби:
4
Подрум:
Не
Површина (m2):
85
Година на изградба:
1977
Новоградба:
Не
Цена: 35.000 eur.
приближно: 2.145.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29233
Прегледи: 118
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.06.18 12:03h
Истекува на: 21.06.38 11:33h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Градски водовод
• Имотен лист
• Летна куќа
Опис:
Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa i dvorno mesto od 250m2 po Imoten List (vkupna dvorna povrshina 400m2).
Godina na gradba 1977god.Kukjata e lepenka,renovirana.
Cist Imoten List.
Moze da se gleda od 26.06.2018 god.
Cena: 35.000 evra + 3%danok na prenos

Kontakt tel: Pale 077/866-841
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Moja
Град: Скопје
Телефон: 075/303-450
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија