Продавам куќа во кисела вода
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Тип на куќа:
Самостојна
Катови:
Приземје
Број на соби:
2
Површина (m2):
50 m2
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29226
Прегледи: 130
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 20.06.18 17:39h
Истекува на: 20.06.23 17:39h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Продавам куќа во Кисела Вода,на последна 24-ка,на ул.Марко Орешковиќ. 50 м2 + дворно место 140 м2 + шупа. Комплетно средена документација. Куќата се наоѓа на повисоко(скали). Цена- 30.000 евра Тел.076 646 381
Контакт:
Огласувач: Куќа
Град: Скопје
Телефон: 076 646 381

Огласи од иста категорија