Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО +
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
По Договор
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29217
Прегледи: 62
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.06.18 10:35h
Истекува на: 19.06.23 10:35h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• На рати
Опис:
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

"КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА"

Изработуваме мебел по нарачка:
* Кујни
* Дневен престој
* Спални соби
* Детски соби
* Канцелариски мебел
* По Ваш избор

Напомена: Запазување на договорениот рок за изработка според договореното!!!

БЕСПЛАТНО:
* идејно и проектно 3D решение
* достава до Вашиот дом
* Монтажа

ПРИ ИЗРАБОТКА НА ЦЕЛИОТ ПРОСТОР, СЛЕДУВА ПОПУСТ ОД 20%

ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ, ПОВОЛНИ ЦЕНИ!!!

Ве очекуваме,

Ваш Дизајн МОДЕРНО +

*Проследете повеќе на facebook page: Салон за мебел Дизајн Модерно +

Контакт:
info@dizajnmoderno-plus.com.mk
Tel. +3892/ 613 - 83 - 65
Mob.+38978/ 224 - 393
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Александар
Град: Скопје
Телефон: 078/224-393
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија