Prodavam kuca
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Кичево
Тип на куќа:
Самостојна
Катови:
Приземје + Кат
Број на соби:
8
Подрум:
Не
Површина (m2):
200
Година на изградба:
1972
Новоградба:
Не
Цена: 60.000 eur.
приближно: 3.678.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29135
Прегледи: 162
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 04.06.18 22:11h
Истекува на: 04.06.23 21:48h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Кабловска
• Паркинг
• Сателитска
Опис:
Kuka,prizemlje i sprat,200m2.osum sobi,potrebno renoviranje,dvorno mesto 450m2.garaza i pomocni prostoriispoeni so kukata.cenata nee fiksna.grejanje drva,struja.Se naodja vo Kicevo,konjski rid naselba na ulica Fevruarski Pohod br.5,kontakt telefon 078409566 hitno.
Контакт:
Огласувач: Zivorad
Град: Кичево
Телефон: 389078409566

Огласи од иста категорија