Baraka vo Zelezara
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Тип на куќа:
Во низа
Катови:
Приземје
Број на соби:
3
Подрум:
Да
Површина (m2):
68
Новоградба:
Не
Цена: 61.000 eur.
приближно: 3.739.300 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29084
Прегледи: 86
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 27.05.18 18:32h
Истекува на: 27.05.23 18:32h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
Опис:
Baraka vo zelezara lepenka od dvete strain ,so moznost za dogradba i nadgradba.68m2 so podrum I garaza i 170 m2 kupen dvor
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Borka
Град: Скопје
Телефон: 070453645
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија