Kia Sephia
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Kia
Kia:
Sephia
Гориво:
Бензин
Година:
1996
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
110
Зафатнина (cm3):
1.6
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Бордо Црвена
Прва регистрација:
1996
Старост:
Половно
Цена: 850 eur.
приближно: 52.105 ден.
За огласот:
Број на огласот: 29037
Прегледи: 92
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 21.05.18 14:06h
Истекува на: 21.05.23 13:57h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
So atestiran plinski ured
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: dragan
Град: Скопје
Телефон: 078268991
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.