Se prodava BMW E 60
bmw e 60  
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
BMW
Гориво:
Дизел
Година:
2005
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
217
Зафатнина (cm3):
3000
Тип на погон:
Заден Погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Боја:
Црна
Старост:
Половно
Цена: 8.000 eur.
приближно: 490.400 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28998
Прегледи: 135
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 17.05.18 09:19h
Истекува на: 17.05.23 09:13h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Алум. Фелни
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Кожа
• Металик
• Плин
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Se prodava bmw e 60 530 dizel 2005 god ful oprema
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Marjan
Град: Скопје
Телефон: 070204900
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.