Taksi vozila pod renta
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 8 eur.
приближно: 500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28979
Прегледи: 314
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 16.05.18 15:52h
Истекува на: 16.05.23 15:52h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Se iznajmuvaat 2 vozila ww passat pod renta za podolgorocen period, kolite se opremeni za taksi
Zoki 070327853
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Zoran
Град: Скопје
Телефон: 070327853
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 408 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 1100 eur.