Iphone 6 64 gb
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Старост:
Половен
Цена: 125 eur.
приближно: 7.663 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28976
Прегледи: 110
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 16.05.18 15:36h
Истекува на: 16.05.23 15:36h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Prodavam iphone 6 / 64 gb, socuvan kako nov
Vladimir 070317919
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Vladimir
Град: Скопје
Телефон: 070317919
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија