Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР НОВОГРАДБА (61 М2) ВСЕЛИВ ЈУНИ-ЈУЛИ
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Не
Површина (m2):
61
Кат:
6
Новоградба:
Да
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28954
Прегледи: 154
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.05.18 21:20h
Истекува на: 13.05.23 21:11h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 61 м2 на 6 кат од вкупно 7 катови.Зградата се наоѓа на многу мирно и атрактивно место во Општина Центар до близина на Улицата Орце Николов.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена, и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ЈУНИ.Греењето во зградата е на централно парно + има можност да се докупи и паркинг место во подземна гаража на -1 или -2.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,детска соба пренаменета како гардеробер но може да служи повторно како детска соба,голема дневна со трпезарија,намерно оставена отворена брачна родителска спална соба од причина што е така направена за да евентуално се доправи по желба и барања од идниот купец на станот,балкон/тераса.Секакви преправки и доправувања не мора да паднат за трошок на странките,односно инвеститорот може да учествува во корегирањето на станот. Цена:1200 ЕУР/М2 = 73 200 ЕУР. Шифра:3093
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија