Се продава стан/гарсоњера НОВОГРАДБА во КОЗЛЕ
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
30
Кат:
Приземје
Новоградба:
Да
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28947
Прегледи: 232
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 08.06.18 13:00h
Истекува на: 12.05.23 17:45h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Летна куќа
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Се продава комплетно нов стан во Општина Карпош со квадратура од 30 м2 со посебно издвоена спална соба.Станот се наоѓа во убавата и добро организирана/урбанизирана населба Козле,во близина на Амбасадата на Сојузна Република Германија.Зградата е нова,и е предвидена да биде вселива со сите технички прегледи најдоцна до крајот на ЈУНИ - почеток на ЈУЛИ месец.Имотниот лист е во постапка,и се чека негово изготвување.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна со трпезарија,кујна,спална соба,вц со купатило и двор/тераса од 8 м2.Греењето е на струја со инвертер клима ладно - топло.Се наоѓа на приземје а зградата се состои од 2ката.Со станот може да се обезбеди едно паркинг место пред зградата. Цена:42 000 EUR Шифра:1043
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија