SE PRODAVA
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Битола
Број на соби:
2
Подрум:
Да
Површина (m2):
35
Кат:
3
Новоградба:
Не
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 23.000 eur.
приближно: 1.409.900 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28913
Прегледи: 127
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 08.05.18 18:00h
Истекува на: 08.05.23 18:00h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
SE PRODAVA EDNOSOBEN STAN 35M2,UL.JOAKIM KRCOVSKI BITOLA.STANOT POSEDUVA VIZBA.CENA PO DOGOVOR
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: ZORAN
Град: Битола
Телефон: 075725653
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија