Se Prodava Stan vo Novo Lisice
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Да
Површина (m2):
92
Кат:
2
Новоградба:
Не
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28912
Прегледи: 152
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.05.18 22:10h
Истекува на: 07.05.23 22:07h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Se prodava kompletno renoviran stan vo Novo Lisice na odlicna i mirna lokacija so pogled kon park .Stanot e so povrsina od 92m2. Se naoga na 2/3 kat. Raspolaga so dnevna, kujna, trpezarija, 2 spalni sobi, 2 wc. Isto taka ima 2 balkoni, ostava i podrum. Se prodava namesten. Cena po dogovor. Shifra 3092
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија