Се продава Стан во Кисела Вода
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
5
Подрум:
Да
Површина (m2):
109
Кат:
4
Новоградба:
Не
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28911
Прегледи: 79
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.05.18 22:01h
Истекува на: 07.05.23 22:00h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се продава стан во Кисела Вода со површина од 100м2, кој се наоѓа на 4ти кат. Станот е со прекрасен распоред и тоа: кујна со трпезарија, дневна соба со 9м2 балкон, гостинско wc, и одвоен дел со 3 спални соби и бања. Станот има централно греење и 2 подземни гаражи. Година на градба 2003. Цена 800еур/м2. Шифра 4012
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија