Се продава Стан во Кисела Вода
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Да
Површина (m2):
58
Кат:
Приземје
Новоградба:
Да
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28910
Прегледи: 106
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.05.18 21:54h
Истекува на: 07.05.23 21:53h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се продава трособен стан во Кисела Вода со површина од 58м2, на приземје. Станот е погоден и за канцеларии. Заедно со станот се продава и гаража, или може да послужи како магацин во подрум на истата зграда со површина од 199м2. Цена 95000. Шифра 3089
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија